Опубліковано Залишити коментар
Nook-Eco-Inspired-Maxima-Brand

Nook – нова концепція натуральних еко-косметичних засобів.

Академія перукарського мистецтва «Visionhair» – це вища школа перукарського мистецтва та майстерності, яка багато років працює в найцікавішому та красивому місці – романтичному місті Венеція (Італія).
В основі навчання Visionhair лежать креативні ідеї, першокласні інноваційні технології, які базуються на успішному професійному досвіді засновників компанії та власних тренінгових програмах. Випускники Академії стають найкращими майстрами своєї справи.

Команда викладачів Академії накопичила величезний професійний досвід, який вимагав подальшої реалізації.
Понад 30 років в Академії Visionhair досліджували масу косметичних препаратів, використовували їх у щоденній практиці, але мріяли створювати власні кошти, які б на 100% відповідали вимогам професіоналів.

У 2010 році група стилістів спільно з біохіміками лабораторії «Maxima» (Італія) розпочала створення найпередовіших та найнезвичайніших професійних продуктів для професіоналів.

Стилісти – перукарі, технологи, косметологи, ароматерапевти, парфумери, масажисти, маркетологи та фахівці fashion-індустрії вклали всі свої знання та безцінний досвід у розробку цілої лінії продуктів для салонного та домашнього застосування.
В основу препаратів лягли передові розробки в галузі космецевтики та фармакології, а також цінні та незвичайні інгредієнти з усіх куточків світу, покладені на багатовікові традиції та досвід професіоналів своєї справи.

У 2015 році на ринку з’явився бренд «Nook», який повністю перевернув уявлення про догляд за волоссям та шкірою голови в салоні краси та вдома!

nook-freeNook – ECO-лінія, натхненна мудрістю природи та народжена сучасними технологіями для догляду за волоссям та шкірою голови!
Чесність та відкритість – пріоритети, які закладені у всі препарати Nook, оскільки вони створені у злагоді з Стародавніми Традиціями та Сучасним Мисленням.
Переймаючи життєві принципи природи, перетворюючи їх на еліксири та лікувальні засоби, ми даруємо вам Nook – Новий Погляд (New Look) на звичні речі.

Активні інгредієнти

nook-ingredients

Вся продукція Nook вільна від важких металів, парабенів, сульфонічних ПАР, алергенних ароматів. Склад всіх продуктів збагачений такими незвичайними інгредієнтами, як: олія ніамплунгу, молочко моної, олія чорного куміну, олія немема, екстракт горошку, бавовни, червоного апельсина, лопуха, ромашки та календули, а також морський колаген, кератин, мака.

Продукція Nook.

nook_difference-hair-careNook Difference Hair – Difference Hair Care
Ancient Soul, Modern Thinking, догляд за шкірою голови та волосся. Оздоровлення шкіри голови та відновлення її здорового балансу за допомогою цінних рослинних екстрактів.

 

nook_beauty-familyNook Beauty Family – щоденний догляд за волоссям за довжиною. Живить, зволожує, надає неймовірного блиску і сили. В основі продуктів рослинні олії, протеїни, вітамінний комплекс та екстракти ягід та фруктів.

 

nook-nectar-colorNook Nectar Color – догляд за фарбованим волоссям. Спеціально розроблена лінія на основі комплексу захисту кольору волосся Nectar Color, який включає як продукти, що підтримують колір, так і відтінкові кондиціонери.

 

nook-bfreeNook Bfree – спеціальна серія продуктів для блондинок: догляд за освітленим або сивим волоссям з екстрактами рослин, UV-фільтрами та діамантовою пудрою.

 

nook-magic-arganoilNook Magic Arganoil – люкс – догляд для волосся всіх типів на основі олій аргани, макадамії, молочка моної та екстракту ягід асаї. Продукти надають неймовірний блиск і силу волоссю, відновлюють їхню природну рівновагу.

 

ПРИРОДА ВЧИТЬ НАС РІВНОВАГИ І ГАРМОНІЇ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *