Опубліковано Залишити коментар

pH Laboratories – італійський бренд із Мілану, заснований фахівцями лабораторії pH Laboratories Milano. Його особливість у тому, що він вважається не просто торговою маркою, що випускає косметику для волосся: це виробник засобів, розроблених з опорою на багаторічний досвід та безліч експериментальних досліджень, які витримали випробування на практиці.

ph-laboratories-howerКомпанія, що володіє брендом, виникла ще 1990-го р. З перших днів вона присвятила себе створенню унікальних формул для інших профільних фірм. Але поступово їх ставало так багато, що власники фірми дійшли одностайної думки про відкриття власного підприємства, де випускатимуть лише найефективніші та якісніші товари.

Концепція марки красномовно передана у виразі «Кохання > волосся». Саме так позначає власну мету сама лабораторія. Стрілка в даному контексті символізує рух до прогресу та змін. Це – перехід від бажання його реалізації, від ідеї до життєвого втілення. У свою чергу, «рН» стало одиницею виміру краси, чистоти та стилю.

ph-laboratories-philosophy-1

Для творців бренду прагнення вперед – відображення натуральності та якості. Тому фірмова косметика поєднує найкращі інгредієнти, що забезпечують чудовий догляд за волоссям. Вона посилює природний блиск, захищає та відновлює.

Це нова система догляду за волоссям, що поєднує в собі продукти для догляду та фарбування: 100% безаміачний барвник з інтенсивними та яскравими відтінками та чудовий догляд, заснований на Аргановому маслі та Кератині.
Це б’юті терапія, оповита ароматами з нотками цитрусових та спецій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *